Кращі ціни на Hyundai Elantra, Kona, Tucson і Santa Fe

Напередодні весни, офіційний дилер Hyundai, автоцентр Паритет оголошує про можливість придбання визнаних бестселерів марки: бізнес-седана Elantra, кросоверів Kona, Tucson і Santa Fe з вигодою від 15 000 до 106 200 гривень в залежності від моделі та компл

Бестселери Hyundai - за найкращими цінами

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai, пропонує скористатися спеціальною пропозицією на моделі Elantra, Kona і Tucson. Придбати ці автомобілі по вигідними цінами можна в період з 24 по 28 лютого 2020 року в усій дилерській мережі Hyundai в Україні.

Напередодні весни компанія «Хюндай Мотор Україна» оголошує про можливість придбання визнаних бестселерів марки, бізнес-седану Elantra, кросоверів Kona і Tucson з вигодою від 15 000 до 77 300 гривень в залежності від моделі та комплектації.

Бестселлеры Hyundai – по лучшим ценам

Компания "Хюндай Мотор Украина", официальный дистрибьютор автомобилей Hyundai, предлагает воспользоваться специальным предложением на модели Elantra, Kona и Tucson. Приобрести эти автомобили по выгодным ценам можно в период с 24 по 28 февраля 2020 года во всей дилерской сети Hyundai в Украине.

Hyundai Motor Group разработала первую в мире предиктивную систему переключения передач

Инновационная система прогнозированного переключения передач (ICT Connected Shift System), которую разработали инженеры Hyundai Motor Group, позволяет автомобилю перейти на оптимальную ступень в коробке передач на основе информации о дорожной обстановке и плотности транспортного потока. Цель использования данной системы – усовершенствовать процесс вождения и повысить топливную экономичность автомобиля. Эта технология будет использоваться на будущих моделях Hyundai.

Зимові знижки на бестселери Hyundai

Зимові знижки на бестселери Hyundai


Напередодні весни діють акційні ціни на бестселери марки. Бізнес-седан Elantra, кросовери Kona і Tucson доступні з вигодою від 15 000 до 77 300 гривень в залежності від моделі та комплектації.

Українська

Сторінки